1960 yılında İstanbul’da bir balık tezgahında başlayan yolculuk, bu gün dünyanın her yerinden ve Türkiye’nin dört bir yanından milyonlarca insana kaliteli su ürünleri sunan bir firma olan Karadeniz Su Ürünleri’yle devam etmektedir.

1970 yıllarında Eminönü’nde ticari faaliyetine başlayan Fevzi Karaaslan, 1976 yılında kuruluşunu yeni hevesle Ankara’ya taşır. 1983 yılında yenilenen yüzüyle Karadeniz Su Ürünleri, Ankara’da saygın lider firmalar arasına girer. 1990 yılında merhum kurucumuz Fevzi Karaaslan’ın vefatı ve firmamız ticari faaliyetine 8 yıl ara vermek zorunda kalır.

1998 yılında gelenekçi ve yenilenen yapısıyla ikinci kuşak, Tuncay, Hasan, Sezgin Karaaslan Kardeşlerin uğraşlarıyla firma yeniden faaliyetine başlamış ve ilk günkü heyecanla sektördeki başarılarına kaldığı yerden devam etmiş ve 2002 yılında Karadeniz Su Ürünleri tekrar eski pazar payını bulmuştur.

2006 yılında firmamız işin profesyonel atılımını yapar ve sektörel hizmet alanını genişletir. 2010 yılında İstanbul’da, firmamızın kurulduğu yerde de hizmet vermeye başlamıştır.

2012 yılında Karadeniz Su Ürünler artık Tüm Türkiye’ye hizmet vermeye başlamıştır. Günümüze ve yarınlarımıza bizle beraber olan ulusal ve global tüm tedarikçi dostlarımız ve profesyonel çözüm ortağı olduğumuzdeğerli müşterilerimizle yolumuza devam etmekteyiz.

Biz Buyuz!

Firmamız 1950’li yılların sonunda İstanbul’da merhum Sayın Fevzi Karaaslan tarafından kurulmuştur ve kendisinin mesleki tecrübesi ile bu günlerimize gelmiştir.

1998 yılında gelenekçi ve yenilenen yapısıyla ikinci kuşak kardeşlerin yönetiminde, Ankara’da Karadeniz Su Ürünleri, İstanbul’da THS Su Ürünleri olarak Türkiye genelinde sektörel anlamda, profesyonel işletmelerin çözüm ortağı olmaya devam etmektedir.

Deniz ürünlerinin sağlıklı nesillerin yetişmesini, önemli unsurlardan birinin olduğunun farkındayız ve bu yönde çalışmalarımızı yenilenen ve bir okadar da gelenekçi, insana odaklı hizmet mantığıyla sürdürmekteyiz.

Kalite Politikamız

Karadeniz Su Ürünleri çalışmalarında sağlıklı, kaliteli, ürün çeşitliliğini ön plana çıkararak, müşteri odaklı hizmetleriyle sektöründe tercih edilen bir firma olmayı başarmıştır.

Karadeniz Su Ürünleri olarak 1976 yılından beri, imajını ve markasını daha iyi yerlere getirmek adına hizmet verdiği sektörde her türlü değişimi, teknolojik gelişimi gözetip özümseyerek hayata geçirmeyi misyon edinmiştir.

40 yılı aşkın tecrübesiyle sürekli olarak müşteri ve tedarikçi ağını genişletmekte olan Karadeniz Su Ürünleri, her gün daha fazla kişinin balık tüketmesi ve daha sağlıklı bireyler oluşması için çaba sarfetmektedir.

Katalog